EN YENİ İÇERİKLER

Sektöre Yeni Soluk

Sakarya, Türkiye’de süs bitkisi yetiştiriciliğinde önemli bir yere sahip. Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali 26-29 Eylül tarihleri arasında Sapanca/Kırkpınar Sahili’nde ilk kez gerçekleşecek.

Kamu yararı için hukuk mücadelesi

TMMOB Peyzaj Mimarları Odası Ağustos ayı içerisinde birçok güzel haber paylaştı.

FleuroStar için yarışan bitkiler

Fleuroselect, yeni geliştirilen varyetelere dikkat çekmek için her sene FleuroStar yarışması düzenliyor. Kazananlar 14 Haziran’da Florensis’te belli olacak.

Flower Trials Kapılarını Açıyor

Flower Trials ile 12 - 15 Haziran tarihleri arasında Westland (NL), Aalsmeer (NL) ve Rheinland Westfalen (DE) bölgelerinde kapılarını açıyor.

Ahmet Dündar’dan yorum

Kesme çiçekçiler, fidancılar ve tüm süs bitkileri sektöründen üreticiler temsiliyette adiliyeti yakalamış görünüyor.

İhracatçılar birliğinde yeni dönem

Sektörün bütün segmentleri için ürün çeşitlenmesi ve uluslararası piyasaya sunulması konusunda tüm kurum ve kuruluşlarla birlikte...

Peyzaj Mimarları Odası Antalya Şubesi Basın Açıklaması

Peyzaj mimarları, meslek örgütlenmesinin 24. kuruluş yıldönümünü 13 Mayıs Ulusal Peyzaj Mimarlığı Günü’nde büyük bir onurla kutluyoruz!

Yalova’da neden olmasın?

Yalova, süs bitkisi üretiminde oluşturduğu çok ortaklı üretim ve sunum alanı Yalova Garden ile bir ilki gerçekleştirmişti. Yalovalı üreticiler üç yılda bir özel bir gösteri düzenleyebilirler. Bölgenin üretim ve pazarlama potansiyeli bunu gerçekleştirebilecek yeteneğe sahip…