İtalya 11 katılımcıyla Flower Show İstanbul’da

0
1570
görüntülenme

İtalya, 24-27 Kasım tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek Flower Show İstanbul Süs Bitkileri Peyzaj ve Yan Sanayileri İhtisas Fuarı’na, İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı’nın 128 metrekarelik sergi alanında beş, 470 metrekarelik bağımsız sergi alanında altı olmak üzere toplamda 11 katılımcı firmayla ziyaretçilerini ağırlayacak.

Güney İtalya Bölgesi’nden CominediTaviano, MercatoFloricolo, Consorzio del Distretto del Florovivaismo Siciliano, Botanica SRL, Flora Farove Vivai del Sole firmaları İtalyan Dış Ticaret ve Tanıtım Ajansı’nın sergi alanında yer alacak. GruppoPadana, Innocenti&Mangoni, PianteFaro, RolandoInnocenti&Figli, VanucciPiante, VivaiSandro Bruschi firmaları da bağımsız sergi alanlarında fuara iştirak edecekler.

İtalya’nın Güney Bölgesi…

Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı olan Flower Show İstanbul’da, İtalya’nın güney bölgesinde yetişen Zeytin, Begonvil, Mimoza, Gardenya, Narenciye ve Palmiye çeşitleri ile kuzey bölgesinde yetişen, Menekşe, Papatya, Gül, Atatürk Çiçeği, Sıklamen, Manolya, Servi, Narenciye ve Çam çeşitleri görücüye çıkacak. İtalya, İç ve dış mekan süs bitkileri sektöründe, dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapmakta ve son alınan verilere göre de Türkiye’nin ithalat yaptığı ülkeler arasında birinci sırada yer almaktadır.50 farklı ülkeden 15 bin ziyaretçinin beklendiği fuardaüretici firmalar, özel üretim alanlarında farklı tekniklerle yetiştirdiği bitki türleriyleFlower Show İstanbul’da olacak.

 

 

CEVAP VER