Çim gübrelerinde çözüm ortağınız…

0
838
görüntülenme
  • Mesa Teknolojili Feruna gübreleri geçtiğimiz yıl sektörün en büyük ve tek fuarı Flower Show Türkiye’de de yer aldı ve ilgi gördü.
  • Mobil Ltd Genel Müdürü Can Özügür, geçtiğimiz kış döneminde Antalya Bölgesi’ndeki futbol sahalarını inceledi.

Mobil Ltd. Şti. yaklaşık 16 yıldır faaliyet gösteriyor. Çim sahalar ve peyzaja konu çim alanlara ilişkin gübreler konusunda çalışıyor. Mobil Ltd. ünlü Amerikan firması Lebanon Turf’un özel olarak geliştirdiği Mesa Teknolojili ürünlerin Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetler Temsilciliğini yapıyor. Mobil Ltd.’nin Genel müdürlüğünü ise Can Özügür yapıyor. Feruna markasıyla çim alanların özel sorunlarına özel çözümler ürettiklerini söyleyen Can Özügür, “Bize gelen sorunlu çim alanların önce beslenme ve bakım açısından ortaya çıkan problemlerinin nedenini saptayıp bu nedene göre özel besleme programı öneriyoruz” diyor. Büyük çim sahalar için hacmi büyük gübre ihtiyacı doğması durumunda ise hem sağlıklı hem de en uygun ekonomik çözümler uygulayabildiklerine de dikkat çekiyor. Özellikle çim alanlarda uzmanlaşan Feruna, organik ve sıvı gübreleriyle aynı zamanda gül ve diğer bitkisel ürünler içinde etkili gübreleme önerileri sunuyor. Feruna ürünlerinin kullanımı, etkisi ve çözümleri konusunda mutlaka Can Mobil’li arayın… 

 

MESA teknolojisiyle Proscope çok hızlı çalışır, etkisi uzun sürer.

Lebanon Turf-USA’nın ürettiği çim bakım gübrelerinin her bir mini granülünde bir araya gelen metilen üre ve amonyum sülfat, çiminizin en iyi performansı göstermesini sağlar. Kullanmaya başlar başlamaz uyumlu bir parlak yeşil renk yaratmak için hızla çalışmaya başlar. MESA teknolojisiyle üretilen granül çatlasa, parçalansa bile yavaş salınım özelliğini sürdürür. MESA Teknolojisi, kaplamalı diğer ürünlere karşı en etkili alternatiftir.

 

MESA Teknolojili ürünlerini neden tercih etmeliyiz.

Amonyum sülfatın salınması sağlıklı ve koyu yeşil bir renk yaratır ve uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Hiçbir yapay ürün ile kaplanmadığı için toprakta hiçbir kalıntı bırakmaz. Toprakta uzun süre kalır ve uzun süreli besleme yapar. Çiminiz parçalı fışkırmalar yerine dengeli büyüyeceği için biçilme oranı diğer gübrelere göre yaklaşık yüzde 45 daha az olacaktır. 

 

[box] Mobil Ltd.

Yeşilçam Sitesi D Blok No: 91 Şaşmaz / ANKARA

Tel: 0312.278 07 29   Gsm: 0532.355 32 66

www.mobil.com.tr    info@mobil.com.tr

 

[/box]

CEVAP VER