Scotts’un yeni ürünü Osmocote Bloom

0
1032
görüntülenme

Scotts mevsimlik süs bitkileri için hazırlanmış kontrollü salınımlı gübresi Osmocote Bloom’u Ödemişte’de tanıttı. Osmocote Bloom, tek yıllık ve mevsimlik küçük saksılı bitkiler için özel olarak geliştirilmiş.

Geçtiğimiz sene sonunda 8 Aralık’ta Ödemişte yapılan bir toplantıda Rito’nun distribütörlüğünü yaptığı Scotts ürünü Osmocote Bloom tanıtıldı. Scotts’un Uluslararası Teknik Müdrülüğü’nü yapan Ronald Clemens Ödemişlilere bütün detaylarıyla ürün özelliklerini ve kullanım tekniklerini anlattı. Rito Yöneticisi Nazmi Gündüz’ün de hazır bulunduğu toplantıdan Ödemişli üreticiler de memnun ayrıldı.  

Scotts ürünü Osmocote Bloom mevsimlik süs bitkileri için hazırlanmış kontrollü salınımlı bir gübre. Özellikle tek yıllık küçük saksılı bitkiler için geliştirilmiştir. Osmocote Bloom

NPK, magnezyum ve gerekli tüm mikro elementleri içerir, %100 kaplanmış olup önceden tanımlanmış bir salınım ömrü vardır.

Osmocote Bloom mevsimlik süs bitkilerinde yoğunlaştırılmış büyüme için 2:1:3 NPK oranına sahip, küçük saksı ve kaplarda kolay karıştırmak için mini granüller halinde. Osmocote Bloom’un kullanımı kolay ve tam uygulama oranlarında kullanılırsa suda çözünebilir gübre kullanımı gerektirmiyor. Özellikle mevsimlik süs bitkileri için ihtiyaç duyulan satış ve satış sonrası aşamalarında raf ömrünün uzamasını sağlıyor.

CEVAP VER